KoszulkaUwaga !!!
Zachęcam do wzięcia udziału w kolejnym konkursie JuniorMedia.
" Zaprojektuj koszulkę Junior Dziennikarza!"
Zdecydujcie sami, co będziecie nosić latem tego roku! Zadanie jest proste- przygotujcie projekt graficzny koszulki Junior Dziennikarza,

Na przesyłanie swoich prac macie czas do 23 maja 2017 roku. W przypadku prac wysłanych pocztą tradycyjną – liczy się data stempla pocztowego.

10 najlepszych prac wybierzemy do 5 czerwca 2017.

Wszystkich chętnych zapraszam po regulamin i zgody

gg

W niedzielę 23 kwietnia w Gimnazjum 4 w Rumi odbędzie impreza geocachingowa GEO_FUN :)
Uwaga: jest limit zgłoszeń!
Serdecznie zapraszamy:)
Takie imprezy TYLKO w naszym gimnazjum

warsztaty10 kwietnia w naszym gimnazjum odbyły się Wielkanocne Warsztaty, na które zostali zaproszeni również rodzice.

Celem spotkania było tworzenie okazji do poznawania tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi oraz zacieśnianie więzi emocjonalnych miedzy uczniami a także kształtowanie pozytywnego stosunku do uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Uczniowie z klasy 1a, 1d, 2a i 3a mieli okazję wykonać tradycyjne ozdoby takie jak pisanki wielkanocne ( były też jajka strusie) a także kolorowe zajączki i rysunki świąteczne.
Uczniowie poznali wiele różnych  technik plastycznych oraz ciekawych wzorów a także odkryli swoje  talenty artystyczne.

Młodzież miała także okazję zobaczyć ile różnorodnych  ozdób można wykonać w oryginalny sposób.

Spotkanie było radosne i przeniosło wszystkich w nastrój  oczekiwania na utęsknione święta. Wspólna praca pozwoliła nam poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań.
Wszystkim rodzicom serdecznie dziękujemy za przybycie.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Justyny Prawdzik nie tylko za zakupienie strusich jaj i ozdób świątecznych ale także  za stworzenie ciepłej, rodzinnej atmosfery.

Organizatorki warsztatów,
Dorota Gadomska
Magdalena Zasadzinska
Beata Dżugan

dzial

Nasze sukcesy artystyczne obfitują w tym roku szkolnym w wielkie wydarzenia, jednym z nich było przyznanie Oliwii Budzisz nominacji i nagrody laureata gali talentów PZPOW. Nie zabrakło tam naszych uczniów z klas artystycznych, którzy uczęszczają na koło plastyczne oraz naszych absolwentów.

Zorganizowaliśmy również w tym roku piękną akcję „ Gimnazjaliści dzieciom”. Nie zabrakło konkursów, atrakcji plastycznych, zabaw i gier, a nawet mini pokaz EDB dla maluchów prowadzony przez Paulinę Jagłowską

Nad bezpieczeństwem czuwała pani Beata Dżugan i pani Iwona Skrzoska -Dziewaiłtowicz

kplastyczny2Kolejne osiągnięcie i sukces naszych uczniów. Co roku PZPOW w Wejherowie zaprasza do udziału w konkursie pt.: ”Powiat wejherowski okiem plastyka i fotografa”, którego celem jest rozpropagowanie atrakcji turystycznych i piękna naszego regionu.

W tym roku wśród nagrodzonych za piękne prace fotograficzne kategorii gimnazjalnej była Patrycja Ostrowska z klasy III B

Patrycji serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

nag1

W czwartek 6 kwietnia 2017 roku w Miejskim Domu Kultury w Rumi, odbyło się podsumowanie II Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt.: ”Tu żyjemy” , którego motto przewodnie w tym roku brzmiało: ”Z paletą barw przez Trójmiasto”.

Napłynęło na konkurs 141 prac plastycznych na bardzo wysokim poziomie co podkreślała w swoim wystąpieniu organizatorka konkursu pani Beata Wendt. I w tym konkursie wśród nagrodzonych mamy swoich laureatów w kategorii liceum:

III-miejsce Sandra Bronk i wyróżnienie Rozalia Pijor

Mieliśmy okazję podziwiać również nasze uzdolnione tancerki Julię Stocką i Małgorzatę Masacz, które przygotowały piękny występ artystyczny tańca nowoczesnego.

Serdecznie dziękuję za wkład pracy, gratuluję sukcesów i powodzenia w następnych konkursach.

Nauczyciel zajęć artystycznych Iwona Skrzoska-Dziewiałtowicz

kplastycznySzef Obrony Cywilnej Kraju ogłosił XIX edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”. Celem konkursu było ukazanie strażaków – ratowników w szerokim spektrum działań ratowniczo-gaśniczych. Miło mi przekazać, że uczniowie naszej szkoły na etapie miejskim zajęli poszczególne miejsca: I-miejsce Oliwia Budzisz, wyróżnienie Rozalia Pijor. Prace uczniów zakwalifikowały się do drugiego etapu konkursu powiatowego. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki.

Nauczyciel zajęć artystycznych Iwona Skrzoska-Dziewiałtowicz

31.03.2017 r. odbył się Rajd Fabularyzowany pt.:" Akademia Jedi"

gw1g2

Kliknij, aby obejrzeć zdjęcia