Sukcesy uczniów

Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 

2015/2016

 

Dokładna nazwa konkursu Imię i nazwisko ucznia, miejsce Nauczyciel
Ogólnopolskie

 

Junior Media - konkurs fotograficzny

 

1 miejsce - Aleksandra Bielecka

 

Dorota  Gadomska

Junior Media- konkurs fotograficzny 2 miejsce - Izabela Komorowska Dorota  Gadomska
XLIV Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno- Krajoznawczy Drużyna: j. Kuźba, A. Bielecka, Z. Melzer – V miejsce i I miejsce w Marszach na orientacje

D. Sosnowska,

K. Bielecka,

J. Kuźba

IV InO z Niepoślipką – Ogólnopolskie Marsze na Orientacje

1 miejsce – w odznakach –J. Kuźba

3 miejsce Wktoria  Szulist, Grzegorz Fiederowicz

V miejsce m. Ostrowska, Julia Żurek

jw
XX Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy im. Franciszka Mamuszki

1 miejsce – Jakub Kuźba

2 miejsce- Hubert  Wyszecki

2 miejsce – Aleksandra Bielecka

3 miejsce – Rozalia Pijor, Martyna Klapkowska, Zuzanna Próchnicka

jw
Wojewódzkie
Wojewódzki Konkurs Wiedzy Ekologicznej w Redzie Nikodem  Siembida – 1 miejsce ( dostał rower w nagrodę ) Małgorzata Arendt
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „ Myślę, więc segreguję ‘’

Rafał Zamojski – 1 miejsce

Marta Kepke – 2 miejsce

Magdalena Stasiak-3 miejsce

Rozalia Pijor – wyróżnienie

Zuzanna Moskal- wyróżnienie

Małgorzata Arendt
Wojewódzki konkurs fotograficzny : „ Myślę, więc segreguję ‘’ Iga Osięglewska – 1 miejsce Małgorzata Arendt
Wojewódzki konkurs informatyczny Nikodem Siembida – finalista Elżbieta  Ambo
Wojewódzki konkurs plastyczno – fotograficzny : „Uzależnieniom  mówimy NIE’’

1 miejsce- Aleksandra  Bielecka

2 miejsce - Aleksandra Komorowska

3 miejsce -Honorata Popielec, Magda Hinz

J. Dziewiałtowicz

Wojewódzki konkurs plastyczny

Tu żyjemy – „ Kolorowe Kaszuby ‘’

Rafał Zamojski – nagroda główna

2 miejsce -Weronika Wenta

J. Dziewiałtowicz
Wojewódzki konkurs plastyczno- fotograficzny „ Żołnierze Wyklęci ‘’ pod patronem Urzędu Marszałkowskiego

2 miejsce -Martyna Grochowska, Marta Kępkę,

Wyróżnienie : A. Bielecka, F. Pijor ,  A. Drywa

J. Dziewiałtowicz
Wojewódzki konkurs fotograficzny: „ Światłem malowane ‘’ 1 miejsce- A. Bielecka J. Dziewiałtowicz
Wojewódzki Konkurs Plastyczno – Fotograficzny  : „ Uzależnienia XX w. ‘’

2 miejsce -A. Bielecka, J. Komorowska

Wyróżnienie : M. Hinz

J. Dziewiałtowicz
IX Wojewódzki Konkurs Fotograficzny : „ Świat wokół nas ‘’ pod patronatem  Wojewody Pomorskiego 2 miejsce -R. Albecka- nagroda specjalna Wojewody Pomorskiego D. Drelicha

J. Dziewiałtowicz

Wojewódzki Konkurs  Plastyczny : „ Gwiazdka tuż, tuż...”

Wyróż. Kornelia Petka

1 miejsce- A. Bielecka , Z. Melzer, J. Kużba

J. Dziewiałtowicz

44 Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyko- Krajoznawczy – etap wojewódzki 2 miejsce - drużyna absolwentów : A. Bielecka, M Gierszak , A. Ławrynowicz

B. Nowak

D. Sosnowska

Młodzieżowy Puchar Województwa Pomorskiego w Turystycznych Marszach na Orientacje w roku szkolnym 2015/2016

1 miejsce- Zofia Melzer

2 miejsce -- Hubert Wyszecki

3 miejsce -Adam Ławrynowicz

2 miejsce - Małgorzata Ostrowska

J.  Kuźba
XXIII Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy „Poznajemy Ojczyznę’’

2 miejsce -Aleksandra Bielecka

2 miejsce - Jakub Kuźba

K. Nowicka- Bielecka

J. Kuźba

Międzyszkolne
Konkurs plastyczny : „ Ucieknij nałogom w pasje ‘’

1 miejsce – Honorata Popielec

Wyróżnienie: Agata Drywa

J. Dziewiałtowicz
Konkurs plastyczny : „ Kartki Walentynkowe ‘’

1 miejsce- Rafał zamojski

2 miejsce -Natalia Kudlicka

J. Dziewiałtowicz
Odyseja Umysłu – etap ogólnopolski Udział: R. Pijor, z. Próchnicka, M. Klapkowska, R. Kowal, D. Głodkowska, J. Stachewicz

K. Nowicka- Bielecka

Udział w Mistrzostwach Pierwszej Pomocy – etap rejonowy Udział: R. Pijor , M. Ostrowska , K. Petka, P.Jagłowska, K. Kryża J. Dziewiałtowicz
44 Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno- Krajoznawczy 2 miejsce- A. Bielecka, Z. Melzer, j, Kuźba , j. Żurek ,

B. Nowak

K. Nowicka- Bielecka

Konkurs fotograficzny : „Bałtyk‘’ Wyróżnienie: R. Zamojski K. Nowicka-Bielecka
XV Międzyszkolny Konkurs Chemiczny dla klas 2 2 miejsce Zofia Melzer J. Kuźba
Turniej Drużyn Chemicznych dla klas 3 4 miejsce- J. Kuźba, A. Bielecka , P. Ostrowska   J. Kuźba
Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców

2 miejsce- W. Szulist

2 miejsce- K. Holcer

  1. Krawczak i In. B-le wf

Kalendarz wydarzeń

październik 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kontakt z nami

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Jana Brzechwy

 

    ul. Batorego 29
    84-230 Rumia
    tel. (058)6710140

 

Numer NIP 5881993770
Numer REGON 000736445

 

Strona Szkoły Podstawowej nr 10

ul. Górnicza 19

tel./fax 58 671 31 62

 

e-mail szkoły:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

e-mail witryny:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

filmy

IIc

My na mapie

mapa